Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

8. ročník konference Požární bezpečnost staveb

21 září, 2023 @ 09:00 - 17:00

Konferenci Požární bezpečnost staveb pořádá portál TZB-info ve spolupráci s Profesní komorou požární ochrany. Každý ročník je připravován tak, aby užitečné a zajímavé informace v programu nalezli nejen hasiči, ale také stavební odborníci, architekti a specialisté technických zařízení budov. Tradicí jsou přednášky autorů významných staveb u nás i v zahraničí o řešení bezpečnosti v kontextu celkového návrhu a realizace jejich projektu. Odborní komentátoři prezentují aktuality a zajímavosti ze stavební praxe, legislativy a zkušebnictví. Na konferenci mají své slovo zástupci Hasičského záchranného sboru, akademičtí pracovníci, projekční ateliéry a experti ze stavební praxe. Na dotazy k jednotlivým tématům konference přednášející odpovídají v několika panelových diskusích. Další podrobnosti a analýzy zaznívají díky interakci mezi jednotlivými přednášejícími, posluchači konference a moderátory.

Zaměření konference

Konference Požární bezpečnost staveb 2023 reaguje na nejaktuálnější dění v oboru požární bezpečnosti staveb. Diskutovat se budou dvě klíčová témata:

  • Navrhování vysokopodlažních dřevostaveb z hlediska konstrukčních možností využití křížem lepeného dřeva CLT a požární bezpečnosti
  • Hromadné garáže z hlediska zajištění požární bezpečnosti, úniku osob a zásahu IZS při nástupu elektromobility a realizaci nabíjecích stanic v garážích

Připravovaná témata jsou předmětem diskusí jak mezi experty z oboru stavebnictví, developery a specialisty požární bezpečnosti na půdě České republiky, tak na úrovni evropské normalizace. V době před konáním konference očekáváme posun v tvorbě předpisů v diskutovaných oborech. Konference je proto jedinečnou příležitostí, jak se s nejaktuálnějšími závěry připravovaných témat prostřednictvím přednášek a panelových diskusí s nejpovolanějšími experty seznámit.

Cílovou skupinou jsou hasiči, stavaři, projektanti, architekti, specialisté technologií, facility manažeři i další odborníci a zástupci bezpečnostních agentur. Akce bude přihlášena do celoživotního vzdělávání ČKAIT a ČKA.

Víze informací naleznete na stránkách konference

Podrobnosti

Datum:
21 září, 2023
Čas:
09:00 - 17:00
Rubrika Akce:
Webová stránka:
https://konference.tzb-info.cz/cz/pozarni-bezpecnost-staveb

Místo konání

Kongresový sál, PVA EXPO Praha
Beranových 667
Praha Letňany, Praha Česká republika
+ Google Mapa