Načítám Akce

« Všechny Akce

AQUATHERM PRAHA

5 března, 2024 @ 10:00 - 8 března, 2024 @ 16:00

Největší přehlídka technického zařízení budov opět po dvou letech v České republice od 5. do 8. března 2024

Aquatherm Praha, mezinárodní veletrh technických zařízení a technologií pro udržitelnou budoucnost, se bude konat ve dnech 5. – 8. března 2024 na výstavišti PVA EXPO PRAHA. Tato událost, jako nejkomplexnější a nejucelenější prezentace technického vybavení budov, bude opět po dvou letech lákat širokou škálu odborníků, včetně projektantů, architektů, developerských a stavebních společností, montážních, instalačních a servisních firem, facility managementu, stejně jako zástupců státní správy a místní samosprávy, ale samozřejmě i laickou veřejnost.

Kdy, když ne teď, kde, když ne na veletrhu, takže co návštěvníci uvidí a uslyší na Aquathermu Praha?

V rámci doprovodného programu, jehož generálním dodavatelem je opět provozovatel portálů tzb-info.cz a estav.cz, se zajímavými hosty zaměříme na aktuální témata, jako jsou energetická krize a aktuální legislativa, fotovoltaika, energetická úložiště a související trendy, rozvoj komunitní energetiky a úloha obnovitelných zdrojů při náhradě fosilních paliv, plyn, tuhá paliva, biomasa, CZT nebo tepelná čerpadla či jak na udržitelné a úsporné bydlení. Prostě vše, co přímo souvisí s energetickými úsporami či rozvojem zelené energetiky a mnohem více během čtyř dnů ve čtyřech sálech.

25. ročník, 8 oborů, 200+ vystavovatelů, to bude Aquatherm Praha 2024

Jako tradiční veletrh technického zařízení budov jsme se stali interaktivní platformou pro setkávání jak odborníků, tak i laické veřejnosti s lídry na trhu, tuzemskými i zahraničními výrobci, generálními zastoupeními v oboru vytápění, fotovoltaiky, vzduchotechniky, klimatizace, měření a regulace, a zdravotechniky. Především však více než kdy jindy vnímáme mezi našimi klienty aktuální potřebu osobního setkávání, což je pro nás hlavním cílem našeho úsilí, kterému jsme přizpůsobili volbu nového termínu, výběr partnerů, témat i nastavení mediální kampaně.

Více informací o veletrhu na www.aquatherm-praha.com

Podrobnosti

Zahájení:
5 března, 2024 @ 10:00
Ukončení:
8 března, 2024 @ 16:00
Rubrika Akce:
Webová stránka:
https://aquatherm-praha.com/

Místo konání

PVA Expo Praha
Beranových 667
Praha 7, Praha Česká republika
+ Google Mapa