Kontaktní údaje

Než nám napíšete…

Solární asociace je financována výhradně z příspěvků členských firem, nejsme veřejná instituce či veřejné kontaktní místo. Nemůžeme tedy odpovídat na každý individuální dotaz a prosíme o pochopení, že se přednostně věnujeme dotazům našich členů. Ti najdou podrobné kontakty na jednotlivé pracovníky asociace v členské sekci tohoto webu.

Hledáte-li instalační firmu pro svůj dům či podnik, najdete vhodné firmy na našem seznamu instalačních a servisních společností. Prosíme o pochopení, že nemůžeme individuálně doporučovat firmy; při výběru vhodného dodavatele hraje roli vzdálenost, plánovaná velikost projektu, projektované řešení a technické parametry apod. Proto je nejlepší na seznamu nalézt nejbližší dodavatele a oslovit je přímo s poptávkou.

Máte-li dotaz k tomu, zda a jaký fotovoltaický systém pořídit (např. zda v kombinaci s baterií či tepelným čerpadlem), tak na tento dotaz umí odpovědět kvalitní instalační firma, stejně tak jako na další otázky kolem návratnosti, dotací, licencí a dalších podrobností.

Chcete-li jen ověřit, že vámi předběžně vybraný dodavatel solární elektrárny je kvalitní osvědčenou firmou, pak prosíme o pochopení, že není-li tato firma členem asociace, nemůžeme se k ní jakkoli vyjadřovat. Je-li firma členem Solární asociace, tak víte, že firma má možnost účastnit se pravidelných pracovních skupin asociace, má k dispozici technické konzultace a přístup k širokému know-how uvnitř asociace, váš projekt tedy velmi pravděpodobně zrealizuje kvalitně a dle domluvy.

Děkujeme za pochopení

Solární asociace, spolek

Drtinova 557/10
150 00, Praha 5
IČ: 22829181
DIČ: CZ22829181

e-mail: sekretariat@solarniasociace.cz

3 + 11 =