Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

SOLARPOWER SUMMIT

4 března @ 10:00 - 5 března @ 17:00

Solární asociace je opět partnerem SOLARPOWER SUMMITU: Mise solar!

Co bude dál? Evropa založená na obnovitelných zdrojích energie do roku 2040. Startovní sekvence byla zahájena a do startu zbývá 16 let.
Mise Solar vytyčuje nové hranice: Dekarbonizace našich energetických systémů a zachování obyvatelnosti naší planety. Posílení dodávek energie pro Evropu a obrana naší bezpečnosti. Posílení postavení občanů a demokratizace energetiky.

Co přinese příští Evropská komise a Parlament? Dokážeme se posunout za tradiční pojmy, jako je základní a záložní zdroj? Můžeme být chytřejší v oblasti průmyslové strategie? Odkud bude Evropa získávat solární panely? Připojí se k naší misi i veřejnost? Jak se solární energie dostane do všech částí hospodářství, od dopravy po vytápění? Jaké jsou solární příběhy z členských států? Jakou roli může Evropa a její společnosti hrát v globální energetické transformaci?

Zveme Vás na  SolarPower Summitu 2024 a prozkoumejte tyto otázky, vyslechněte si odpovědné osoby a zapojte se do diskuze s odborníky napříč celým odvětvím – všichni na palubě mise Solar!

Early Bird ticket promotion ends this Friday 19 JanuaryRegister now →

Podrobnosti

Zahájení:
4 března @ 10:00
Ukončení:
5 března @ 17:00
Rubrika Akce:
Webová stránka:
https://www.solarpowersummit.org/

Místo konání

Radisson Collection Hotel, Grand Place Brussels
Rue du Fossé aux Loups 47
Brussel, 1000 Belgie
+ Google Mapa